* התקשרו - שיחת חינם

052-6881837


חדשות ועדכונים !

הדברה חינם לכל מזמין שירותי ניקיון או פוליש .

מגוון מבצעים והנחות על שירותי הפוליש, לרגל כניסתנו תחת חסות של חברת אור הברק החברה המובילה בתחום הניקיון והפוליש. אנא צרו קשר לקבלת פרטים.

לשירותי ניקיון ופוליש צרו קשר

פוליש 18 בפייסבוק

אודות החברה

  אודות חברת פוליש 18

 

אם לומר את האמת אז תחילת הדרך לא הייתה כלל לכיוון של ניקיון ופוליש, אלא רק ניקיון שוטף של חדרי מדרגות וכו'. אך עם האוכל כמובן שבא התאבון והתחלתי למצוא את עצמי מתפרס לתחומים שונים, וכשאני נזכר בעבודת הפוליש הראשונה שלי אני מחייך לעצמי.

חברת פוליש 18

בבניין שתחזקתי התקשר אלי אחד הדיירים, וביקש אם אוכל למצוא לו חברה שתבצע עבורו פוליש במרצפות הסלון. יום למחרת, מכיוון שלא מצאתי אף אחד שמוכר לי ומתמחה בפוליש, הצעתי לו את עצמי לביצוע העבודה וקבענו כבר למחרת על ביצוע הפוליש בסלון.

כבר באותו יום רכשתי מכונת פוליש, קניתי חומרים מתאימים וביום שנקבע התייצבתי לביצוע העבודה. קודם כל קרצפתי את כל השטח עם המכונה שקניתי, מרחתי פוליש כמו שלימדו אותי בחנות, והברקתי את הפוליש עם המכונה. להגיד שבעל הדירה היה מרוצה זה יהיה לא נכון לומר, שכן בעל הדירה רצה לחנוק אותי, כל הדירה התמלאה בכתמים עגולים של המכונה, והרצפה נראתה כמו אחרי פוגרום אבל מה באותו יום ידעתי שהתאהבתי…

המשכתי עם עבודתי כאיש ניקיון אבל, המשכתי להתמחות כל יום ויום בתחום הפוליש, והוספתי עם הזמן פוליש קריסטל, ליטוש אבן, ליטוש מרצפות שיש ועוד. היום אני יכול לומר בוודאות, שאני מבין בפוליש וליטושי אבן הרבה יותר מהרבה בעלי מקצוע המתמחים בענף. ולמרות שכיום עובדי חברת ניקיון פוליש 18 מונים עשרות עובדים, עדיין אני נהנה לבצע עבודות הברקת מרצפות בעצמי.

לפרטים נוספים צרו קשר

לפרטים נוספים צרו קשר :