* התקשרו - שיחת חינם

052-6881837


חדשות ועדכונים !

הדברה חינם לכל מזמין שירותי ניקיון או פוליש .

מגוון מבצעים והנחות על שירותי הפוליש, לרגל כניסתנו תחת חסות של חברת אור הברק החברה המובילה בתחום הניקיון והפוליש. אנא צרו קשר לקבלת פרטים.

לשירותי ניקיון ופוליש צרו קשר

פוליש 18 בפייסבוק

חברות פוליש – איך בוחרים נכון ?

זקוקים לפוליש בבית או לפוליש במשרד? מחפשים חברות פוליש אמינות לביצוע עבודות פוליש? הגעתם למקום הנכון!

חברת פוליש 18 היא אחת מחברות הפוליש המובילות בישראל. כאן ב"פוליש 18" אנו מציעים לכם שירותי פוליש מקצועיים ואמינים – במחירים נוחים. אנו מספקים שירותי פוליש למשרדים ושירותי פוליש לבתים פרטיים. חברות פוליש שונות פועלות בשוק, ואני ב"פוליש 18" – מובילים בתחום.

ביצוע פוליש למשטחים הוא דרך יעילה ופשוטה לשמור על תחושה של ניקיון ורעננות בכל מבנה. בבתים ישנים, בבתים שעברו שיפוץ או בבית חדש – צריך לבצע פוליש אחת לכמה שנים בכדי לשמור על מראה הרצפות. שטיפת הרצפות בעזרת חומרי ניקיון רגילים מספיקה כדי לשמור על הניקיון היומיומי – אך הזמן שוחק את מראה הרצפות והן נהיות פחות ופחות מבריקות. הזמנת חברות פוליש לעבודות קרצוף וניקיון יסודיות – הן הפתרון הטוב ביותר לחידוש מראה הרצפה. פעולת הפוליש מסירה מהרצפות שומנים, לכלוכים שהצטברו לאורך השנים כגון כתמי מזון, צבע וכו' – ומבטיחה כי הרצפות ימשיכו להבריק לאורך זמן.

בארץ פועלות לא מעט חברות פוליש – ואנו גאים בכך ש"פוליש 18" נחשבת לאחת הטובות והמקצועיות שבהן. בניגוד לחברות פוליש אחרות, אנו מתמחים בביצוע מגוון שירותים בתחום הפוליש – ויש לנו ניסיון רב בסוגי פוליש שונים: פוליש וקס, פוליש אקרילי, פוליש קריסטלי, פוליש פוליאסטר ועוד. כמו כן אנו מתמחים בחידושי שיש ומרצפות. אנו מחזיקים ציוד מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, שמשמש את מיטב חברות הפוליש בעולם. בנוסף – העובדים שלנו הם המקצועיים ביותר שתמצאו בחברות פוליש – ולכולם ניסיון רב מאוד בהפעלת מכונות פוליש, בחירת חומרי ניקיון מתאימים ועבודות פוליש במגוון סוגי משטחים.

שירותי פוליש איכותיים עולים כסף, ולעתים קיים פיתוי מובן להשתמש בשירותים של חברות פוליש זולות. כדאי לדעת שחברות פוליש שמציעות מחירים נמוכים במיוחד, ביחס לשוק, הן חברות פוליש לא מקצועיות – שמשתמשות בחומרי פוליש לא איכותיים, ומעסיקות עובדי פוליש לא מקצועיים.

לפרטים נוספים צרו קשר :