* התקשרו - שיחת חינם

052-6881837


חדשות ועדכונים !

הדברה חינם לכל מזמין שירותי ניקיון או פוליש .

מגוון מבצעים והנחות על שירותי הפוליש, לרגל כניסתנו תחת חסות של חברת אור הברק החברה המובילה בתחום הניקיון והפוליש. אנא צרו קשר לקבלת פרטים.

לשירותי ניקיון ופוליש צרו קשר

פוליש 18 בפייסבוק

חברת פוליש ברעננה

כל דירת מגורים, בית פרטי, בניין דירות, בניין משרדים ובית עסק זקוקים לפוליש שיסייע בשימור מראה הרצפות. אם אתם מחפשים חברת פוליש ברעננה וזקוקים לשירותי פוליש ברעננה, הגעתם למקום הנכון. צרו עמנו בחברת "פוליש 18" קשר, ואנו נספק לכם שירותים מקצועיים של חברת פוליש ברעננה ובמקומות אחרים בארץ

פוליש מסייע לשימור ולשיפור מראה הרצפות. וכדאי לבצע שירותי פוליש מקצועיים של חברת פוליש בכל מבנה אחת לתקופה מסוימת. הזמן והשימוש גורמים לבלאי טבעי ברצפות בתים, בנייני דירות, בנייני משרדים ובתי עסק. כדי להחזיר לרצפות את המראה הנקי והחדיש, יש לבצע פוליש. לכן, רבים שוכרים את שירותיה של חברת פוליש ברעננה, ובכל מקום אחר בארץ. אם אתם מחפשים חברת פוליש ברעננה, "פוליש 18" תספק לכם את שירותי הפוליש להם אתם זקוקים

חברת "פוליש 18" היא חברה ותיקה ומנוסה, בעלת ניסיון של שנים רבות בשירותי ניקיון ושירותי פוליש לבתים פרטים, שירותי פוליש לחברות, שירותי פוליש לבנייני מגורים, שירותי פוליש למשרדים, שירותי פוליש למפעלים ועוד.

אנו מעסיקים עובדי ניקיון מקצועיים בעלי ניסיון רב בפוליש, ומשתמשים אך ורק בציוד פוליש מקצועי ובמוצרי ניקיון מהשורה הראשונה של יצרנים מוכרים. חברת פוליש 18 מספקת שירותי ניקיון ושירותי פוליש לערים רבות במרכז ובשרון – אז אם נחוצה לכם חברת פוליש ברעננה, אל תהססו ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לכם.

למי כדאי להזמין שירותי פוליש? אם אתם מנהלים בנייני מגורים גבוהים, כמו למשל הבתים שנבנו ברעננה ליד כביש גהה, כדאי מאוד להקפיד להזמין חברת פוליש ברעננה אחת לכמה שנים – לביצוע פוליש יסודי לחדר המדרגות וללובי שבכניסה. שטיפה רגילה מסירה רק את הלכלוך הבולט, ולאורך השנים הרצפות נשחקות ומאבדות מהברק שלהן. ביצוע פוליש יסודי – על ידי חברת פוליש ברעננה שמחזיקה במכונות איכותיות, בחומרי ניקיון, ויודעת איך להתאים את סוג הפוליש לסוג המרצפות כדי לא לגרום להם נזק, חיוני כדי לשמור על המרצפות

גם אם אתם מנהלים בנייני משרדים באזור התעשייה בעיר – כדאי לכם להזמין חברת פוליש ברעננה אחת לתקופה – לביצוע פוליש יסודי ואיכותי, שישמור על איכות הנכס שלכם. הזמנה של חברת פוליש ברעננה היא אופציה גם לבעלי בתים פרטיים, שכן אחת לכמה שנים גם המרצפות בבתים הפרטים זקוקות לחידוש ולרענון.

אז אם אתם זקוקים לחברת פוליש ברעננה לביצוע עבודות פוליש מסוגים שונים: פוליש אקרילי, פוליש ווקס או פוליש מכל סוג אחר) אל תהססו ליצור איתנו קשר. חברת פוליש ברעננה – זה "פוליש 18"!

לפרטים נוספים צרו קשר :