* התקשרו - שיחת חינם

052-6881837


חדשות ועדכונים !

הדברה חינם לכל מזמין שירותי ניקיון או פוליש .

מגוון מבצעים והנחות על שירותי הפוליש, לרגל כניסתנו תחת חסות של חברת אור הברק החברה המובילה בתחום הניקיון והפוליש. אנא צרו קשר לקבלת פרטים.

לשירותי ניקיון ופוליש צרו קשר

פוליש 18 בפייסבוק

חברת פוליש

חברת פוליש

חברת "פוליש 18" היא אחת מחברות הפוליש המובילות בישראל. כאן ב"פוליש 18" אנו מציעים לכם שירותי ניקיוןו פוליש מקצועיים ואמינים – במחירים נוחים. אנו מספקים שירותי פוליש למשרדים ושירותי פוליש לבתים פרטיים.

אחד הדברים החשובים ביותר בעת הזמנה של שירותי פוליש – הוא בחירה בחברת פוליש איכותית ואמינה. כאן ב"פוליש 18" אנו מעסיקים אך ורק מפעילי מכונות פוליש מקצועיים ובעלי ניסיון רב בעבודות פוליש שונות. אנו מקפידים הקפדה יתרה על שימוש בחומרי פוליש איכותיים שמיוצרים על ידי חברות פוליש מוכרות בתחום הניקיון. אנו משתמשים במכונות פוליש מקצועיות – ומתאימים את המכונות והחומרים לסוגי המשטח, כדי למנוע נזקים.

ביצוע פוליש הוא בגדר חובה בכל משרד – וגם בבתים פרטיים מומלץ מאוד לבצע שירותי פוליש אחת לכמה שנים. מראה של הרצפה משפיע מאוד על האווירה בכל בניין – ולרצפות יש נטייה לדהות ולהתלכלך לאורך השנים. ניקיון רגיל עם חומרי הניקיון הסטנדרטים אינו מספיק כדי לשמר את מראה הרענן והנקי של הרצפה לאורך זמן – וכאן בדיוק נכנסת לתמונה חברת הפוליש.

חברת הפוליש משדרגת באמצעות הטיפול את מראה המשטח – במהירות וביעילות. הטיפול נעשה באמצעות שימוש במכונות פוליש מקצועיות ויקרות, אשר מופעלות על ידי בעלי מקצוע שמתמחים בהפעלת מכונות פוליש בחברת פוליש. המנקים בחברת פוליש משתמשים בחומרי פוליש מקצועיים שמוחדרים לרצפה – שעוברת לאחר מכן קרצוף על ידי המברשות שבמכונות. ניקוי המשטחים בפוליש משנה דרמטית את מראהו של המשטח, ומרענן את המראה של כל המבנה בו הוא נמצא. כל מי שהתנסה בפוליש במשרד או בבית כבר יודע כי התרומה שלהם למראה המבנה משמעותית מאוד.

פוליש קריסטל המראה הרטוב 

ישנן שיטות פוליש שונות ומגוונות: פוליש וקס, פוליש אקרילי, פוליש קריסטל המראה הרטוב, פוליש סינתטי וכו'. כל אחת משיטות הפוליש הללו מתאימה לסוגי משטחים אחרים. חשוב מאוד להתאים בין המכונות חומרי הפוליש לבין המשטח הספציפי. יש לזכור כי פוליש שמבוצע באורח לא מקצועי עלול להזיק לרצפות ולגרום להן לשריטות, או למראה לא אחיד.

אנו בחברת "פוליש 18" בטוחים ביכולות, בשם ובאמינות שלנו – ונשמח לספק לכם המלצות של שירותי הפוליש שלנו מלקוחות איתם עבדנו בעבר. אנו ממליצים לכם בחום לערוך בירור מקדים לפני הזמנתה של חברת פוליש – כדי לוודא שמדובר בחברה אמינה, שמעסיקה בעלי מקצוע איכותיים ומשתמשת בחומרים מורשים. לצערנו ישנן בשוק חברות פוליש לא אמינות שמספקות שירותי פוליש לא מקצועיים תוך שימוש בחומרים לא מתאימים שעלולים לגרום נזק לרצפות. עלות ההזמנה של שירותי פוליש שכאלה עשויה להיות זולה יותר, אבל המחיר שתשלמו בטווח הרחוק יהיה יקר.

אם אתם מתעניינים בהזמנה של שירותי פוליש מחברת פוליש אמינה – אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. נשמח לספק לכם כל מידע שתבקשו על שירותי הפוליש שלנו, ולהעניק לכם שירותי פוליש איכותיים ומקצועיים מחברת פוליש אמינה. "פוליש 18" – חברת פוליש מצוינת.

לפרטים נוספים צרו קשר :