* התקשרו - שיחת חינם

052-6881837


חדשות ועדכונים !

הדברה חינם לכל מזמין שירותי ניקיון או פוליש .

מגוון מבצעים והנחות על שירותי הפוליש, לרגל כניסתנו תחת חסות של חברת אור הברק החברה המובילה בתחום הניקיון והפוליש. אנא צרו קשר לקבלת פרטים.

לשירותי ניקיון ופוליש צרו קשר

פוליש 18 בפייסבוק

ליטוש מרצפות

מרצפות הבית הם אחד מהגורמים המשפיעים ביותר על מראה הבית. כדי לשמר את מראה מרצפות הבית לאורך שנים, יש צורך בליטוש מרצפות. מחפשים חברה לליטוש מרצפות? זקוקים לליטוש מרצפות? הגעתם למקום הנכון!

אחד הדברים שמשפיעים יותר מכל על מראהו של כל בית הוא המרצפות. אחרי הכל – בכל חדר ישנן מרצפות, שתופסות בדרך כלל חלק גדול מהשטח הקרקעי של הבית. לניקיונן של המרצפות השפעה רבה על מראה הבית. מרצפות עכורות יישוו גם לבית או למשרד הנקיים ביותר, מראה מלוכלך מכאן החשיבות הגדולה של ליטוש מרצפות. ליטוש מרצפות ישפר באחת את מראה הבית או המשרד, ויעניק לכל חדר מראה רענן, נקי וחדיש.

כיום מקובל להשתמש בריצוף שיש ואבן ברוב הבתים בישראל – בגלל המראה המבריק והאסתטי שהם מעניקים למבנה. גם בבניינים ציבורים כמו מלונות, משרדים וכו' ניתן למצוא שימוש רב בשיש ובאבן.

ניקיון רגיל של מרצפות בעזרת סמרטוטים וחומרי ניקיון הוא כמובן חשוב ויש לבצעו בצורה סדירה, אך אחת לכמה שנים כדאי לבצע ליטוש מרצפות – לטיפול יסודי יותר במראן של המרצפות. במשך השנים מצטברות שכבות של לכלוך על המרצפות, וליטוש מרצפות יסיר אותן. המרצפות השחוקות ומלאות הכתמים ייראו אחרת לגמרי לאחר ליטוש מרצפות יסודי – וכך גם הבית כולו. ליטוש מרצפות מעניק לכל חלל מגורים מראה נקי וחדיש, בהשקעה קטנה בהרבה מהחלפת הריצוף או משיפוץ.

ישנן כמה רמות שונות של ליטוש מרצפות:

ליטוש מרצפות בבד שמיר: ליטוש מרצפות מסוג זה נועד בעיקר כדי להסיר שאריות של צבע ובניה כגון כתמי מלט ניקוי שאריות רובע, דבק מגע ועוד. זהו ליטוש מרצפות שמתאים לביצוע למשל לאחר שיפוץ או בניה. זהו ליטוש מרצפות עדין למדי.

ליטוש מרצפות יהלום – ליטוש מרצפות מסוג זה מבוצע במכונה ובעזרתו של חומר מרכך שנועד להסרת שומנים וכתמים כמו למשל כתמי חלודה ועוד. זהו ליטוש מרצפות אגרסיבי שמסוגל לשנות לחלוטין את מראה המרצפות.

ליטוש שיש: זהו ליטוש המרצפות האגרסיבי ביותר – שכולל בין השאר פתיחת פוגות ומלוי בדבק שיש – בסיומו התוצאה היא מרצפות מחוברות בפלטה. ליטוש מרצפות מסוג זה מבוצע במכונות ליטוש מקצועיות.

ליטוש מרצפות בבטון – זהו ליטוש אגרסיבי גם כן – ואפשר להסיר בעזרתו עד שני מילימטר בעזרת מכונת ליטוש ויהלומי גריסה.

כיום מקובל בדרך כלל לבצע ליטוש מרצפות בעזרת יהלומים. ליטוש מרצפות ביהלומים נחשב לחסכוני מאוד בזמן – והתוצאה שהוא מספק היא ברמה גבוהה מאוד. ליטוש מרצפות עם יהלומים יעיל על שיש ואבן מסוגים רבים ונחשב ליעיל מאוד לטיפול בשחיקה וכתמים. ליטוש מרצפות יעיל מבטיח מראה אחיד ללא פוגות וללא הפרשי גובה.

אם אתם מחפשים חברה מקצועית ואמינה לביצוע ליטוש מרצפות – כאן ב ”פוליש חי” נשמח לסייע לכם. אנו מחזיקים ברשותנו מכונות ליטוש מרצפות ברמה הגבוהה ביותר, ולעובדים שלנו ניסיון רב מאוד בליטוש מרצפות מכל הסוגים.

לפרטים נוספים צרו קשר :