* התקשרו - שיחת חינם

052-6881837


חדשות ועדכונים !

הדברה חינם לכל מזמין שירותי ניקיון או פוליש .

מגוון מבצעים והנחות על שירותי הפוליש, לרגל כניסתנו תחת חסות של חברת אור הברק החברה המובילה בתחום הניקיון והפוליש. אנא צרו קשר לקבלת פרטים.

לשירותי ניקיון ופוליש צרו קשר

פוליש 18 בפייסבוק

פוליש / ניקיון דירה אחרי שיפוץ

עברתם לבית חדש ואין לכם ניסיון בניקיון? כיצד חברת ניקיון יכולה לסייע לכם?

גם כאשר השיפוץ מתבצע בחלק אחד של הבית, אתם יכולים להיות בטוחים כי הלכלוך יגיע גם לשאר החלקים בבית. שאריות צבע, חלונות מלוכלכים-  כל אלו לא חייבים להיות חלק מהשגרה שלכם בזמן השיפוץ. ניקיון בית אחרי שיפוץ יכול להיות הפתרון עבורכם.

 

 להיפטר משאריות לכלוך וצבע

אחרי שהבית עבר שיפוץ ניתן למצוא שאריות של צבע ולכלוך שיש לנקותם. ניקיון דירה אחרי שיפוצים צריך להיות יסודי, שכן לא מדובר על שימוש במטאטא או הסרת אבק, אלא בעבודת ניקיון מקצועית. יש להניח כי במהלך עבודת השיפוץ ניתן לאתר כתמי צבע שונים או נסורת. עבודה של מומחים יכולה להסיר שאריות של צבע ולכלוך ולהותיר את הבית נקי כפי שצריך להיות.

רמת ניקיון מקצועית

מטלת ניקיון בית לא תהיה בראש מעיניכם אחרי השיפוץ, שכן תהיו טרודים בסידורים שונים ולא יהיה לכם את הזמן להקדיש לעבודת הניקיון. כמו כן, גם הכנסת הריהוט תתפוס מקום רב. גם אם הייתם מפנים את רוב זמנכם כדי לעסוק בעבודת הניקיון, עדיין לא הייתם מגיעים לרמת ניקיון מקצועית. ניקיון בית מיועד למומחים ולכן לא כדאי לקחת סיכון ולהתחיל לנקות את הבית לבד אלא לשכור את שירותיה של חברת ניקיון שתבטיח לכם תוצאות טובות.

פעמים רבות ניקיון לבד יכול להביא לתוצאות לא טובות, שכן מדובר בעבודה לא מקצועית שנעשית לעיתים תוך שימוש בחומרי ניקיון לא מתאימים  שיכולים לפגוע במקומות שונים בבית. לפיכך, חברת ניקיון מקצועית יכולה לעשות שימוש בחומרי ניקיון איכותיים שלא פוגעים בבית.

ניקיון בית חדש

אין ספק כי כניסה לבית חדש היא עניין מרגש לגמרי. כניסה לבית חדש מביאה איתה תחושה של אופטימיות והתרגשות גדולה. אחרי שרמת ההתרגשות פוחתת אתם צריכים להקדיש זמן למטלת הניקיון.

ניקיון בית חדש היא מטלה המיועדת למומחים ולא רק לאנשים בעלי ידיים חזקות, אלא לאנשים שיש להם ציוד מקצועי שיכול להתאים לעבודה מסוג זה למשל, פוליש. ניקיון בית חדש דורש עבודה של מומחים בתחום, שכן רק מומחים בתחום יוכלו לבדוק מאילו אריחים מורכבות הרצפות, שכן לא כל האריחים יכולים לעבור פוליש. חברת ניקיון מקצועית בעלת ניסיון בתחום תוכל לסייע לכם בעת המעבר לדירה חדשה, לחברה שעובדת שנים רבות בתחום יש את כל המכשור המתקדם כדי להבטיח שהבית שלכם יהיה נקי לאורך זמן רב.

לפרטים נוספים צרו קשר :