* התקשרו - שיחת חינם

052-6881837


חדשות ועדכונים !

הדברה חינם לכל מזמין שירותי ניקיון או פוליש .

מגוון מבצעים והנחות על שירותי הפוליש, לרגל כניסתנו תחת חסות של חברת אור הברק החברה המובילה בתחום הניקיון והפוליש. אנא צרו קשר לקבלת פרטים.

לשירותי ניקיון ופוליש צרו קשר

פוליש 18 בפייסבוק

ניקיון דירה חדשה

החשיבות של ניקיון דירה חדשה

לפני כניסתכם לדירתכם החדשה חשוב מאוד לדאוג לניקיון יסודי ע"י חברה מקצועית, ניקיון דירה חדשה באופן יסודי ומקצועי תחסוך עבורכם מאמצים רבים ותבריק עבורכם כל פינה בבית החדש.

הצורך בניקיון ברור לכולם במקרה של מעבר לדירה חדשה או במקרה של שיפוץ הדירה. לרוב, יהיה ניתן לראות שאריות חומרי בניין, לכלוך או אבק שהצטבר. חברת ניקיון מקצועית תעשה שימוש בחומרי ניקיון איכותיים על מנת להבטיח לכם תוצאות טובות.

מדוע צריך לנקות דירות חדשות?

דירות חדשות?מה יש לנקות בהן? רבים אינם יודעים זאת, אבל דירות חדשות דורשות ניקיון. לרוב דירות חדשות מלאות בשאריות של צבע, סיד ואבק. לפני הכניסה יש צורך לנקות את הדירות כדי להעניק להן מראה יפה.

חומרי ניקיון איכותיים

חברת ניקיון איכותית ומקצועית תדע לא רק לנקות את האבק, אלא גם בעזרת חומרי ניקיון מקצועיים. חברת ניקיון מקצועית תעשה שימוש בחומרי ניקיון איכותיים שאין באפשרותכם לרכוש.

 ניסיון של שנים רבות

מעבר לבית חדש תמיד מרגש. כדי ליהנות מסביבה נקייה לאורך שנים ארוכות, מומלץ למצוא חברת ניקיון מקצועית שתנקה את הבית בצורה הטובה ביותר. כיום קיימות חברות ניקיון רבות, אך מומלץ לבחור חברת ניקיון בעלת ניסיון של שנים רבות. לא לכל חברות הניקיון יש ניסיון של שנים רבות בתחום. לפיכך, יש חשיבות רבה לבחור חברת ניקיון מקצועית שתבצע את עבודתה בצורה הטובה ביותר.

לפרטים נוספים צרו קשר :