* התקשרו - שיחת חינם

052-6881837


חדשות ועדכונים !

הדברה חינם לכל מזמין שירותי ניקיון או פוליש .

מגוון מבצעים והנחות על שירותי הפוליש, לרגל כניסתנו תחת חסות של חברת אור הברק החברה המובילה בתחום הניקיון והפוליש. אנא צרו קשר לקבלת פרטים.

לשירותי ניקיון ופוליש צרו קשר

פוליש 18 בפייסבוק

פוליש אקרילי

פוליש אקרילי הוא דרך נפלאה לשפר את מראה רצפות הבית ולהגן עליהן מפני נזקים. רוצים לבצע פוליש אקרילי? חברת "פוליש 18" היא חברת ניקיון ותיקה, בעלת ניסיון רב בביצוע עבודות פוליש אקרילי.

פוליש אקריליפוליש אקרילי הוא דרך נהדרת להעניק למרצפות מראה יפה ומרשים. פוליש אקרילי, שמכיל אקרוליאין, מבוצע על ידי חומר מיוחד – שאוטם את הרצפה בצורה יעילה מאוד. שימוש בפוליש אקרילי מונע סימני החלקה ועקבות ומסייע להאט את שחיקת הרצפות. מסיבה זו, לא קשה להבין מדוע הפך פוליש אקרילי לכה פופולארי בקרב בעלי דירות, בעלי בתים, מנהלי משרדים וחברות.

פוליש אקרילי מעניק לרצפה הגנה קשיחה במיוחד – ולפיכך הוא מתאים לא רק לבתים פרטיים, אלא גם למבנים ציבוריים, משרדים, חדרי מדרגות בתי עסק וכן הלאה. פוליש אקרילי נחשב גם עמיד במיוחד בפני כתמים, כך שהוא מומלץ לבתים שבהם יש ילדים קטנים. בשל עוצמתו – פוליש אקרילי מתאים מאוד למשטחים שבהם יש תנועה רבה. מסיבה זו, פוליש אקרילי מתאים במיוחד לבנייני משרדים ולבתי עסק שבהם חולפים אנשים רבים מדי יום. פוליש אקרילי גם אוטם ומגן מפני הולכת חשמל, וכך תורם על בטיחות העוברים במבנה. הוא עמיד בפני חומרי חיטוי חריפים ואלכוהול. תכונות החומר בפוליש אקרילי הופכות אותו למתאים מאוד למפעלים.

הפוליש האקרילי מצפה את הרצפה בחומר מבריק מאוד, וזאת ללא צורך בשימוש במכונת פוליש. לפיכך, לאחר פוליש אקרילי, אין צורך בהברקה נוספת של המרצפות – וזאת בניגוד ל-פוליש קריסטל או לפוליש ווקס. חשוב לציין שאת החומר האקרילי ניתן למרוח רק לאחר שהרצפה עברה קרצוף ונקיון בעזרת מכונת פוליש. לכן, חשוב לבצע פוליש אקרילי בעזרת חברה מקצועית העוסקת בתחום מזה זמן רב, כמו "פוליש חי".

פוליש אקרילי מתאים לסוגי ריצוף רבים: ריצוף אבן, ליטוש שיש, אבן חלילה, רצפות שומשום, שיש פרלטו, משטחי PVC ומשטחי בטון ועוד. פוליש אקרילי אינו מתאים למרצפות שיוצרו בתנור כמו קרמיקה

לפרטים נוספים צרו קשר :