* התקשרו - שיחת חינם

052-6881837


חדשות ועדכונים !

הדברה חינם לכל מזמין שירותי ניקיון או פוליש .

מגוון מבצעים והנחות על שירותי הפוליש, לרגל כניסתנו תחת חסות של חברת אור הברק החברה המובילה בתחום הניקיון והפוליש. אנא צרו קשר לקבלת פרטים.

לשירותי ניקיון ופוליש צרו קשר

פוליש 18 בפייסבוק

פוליש וניקיון

כל בעל בית, בעל דירה, בעל עסק ומנהל מבנה המעוניין לתחזק את המבנה שברשותו, נדרש לבצע פוליש וניקיון מדי פעם. אם אתם מחפשים שירותי פוליש וניקיון ברמה הגבוהה ביותר, חברת "פוליש חי" תספק לכם פוליש וניקיון מקצועיים

המבנים בהם אנו חיים ועובדים צוברים לכלוך ורצפתם סובלת מבלאי טבעי הנוצר עם הזמן. כדי לשמר את ערך המבנה, לשמור על המראה הנאה שלו, על ההיגיינה ועל בריאות השוהים בו, מומלץ לבצע אחת לזמן מה פוליש וניקיון. בכל מבנה נדרשים שירותי פוליש וניקיון מעת לעת – בבתים פרטים, מקובל בדרך כלל להסתמך על עוזרות בית לצרכי הניקיון הקבוע – ולהזמין שירותי פוליש וניקיון של חברה מקצועית – אחת לכמה שנים.

שירותי פוליש וניקיון לבתים פרטים מסייעים לשמור על ערכו של הבית – ולשמור על איכות המבנה. שירותי פוליש וניקיון מקצועיים מטפלים בבעיות שעוזרות בית או דיירי הבית אינם יכולים לטפל בהם באופן שגרתי – כמו חידוש מראה הרצפות, כתמים עיקשים שדבקו במרצפות ובחרסינות, הסרת שטיחים מקיר לקיר ועוד. לחברות פוליש וניקיון יש ציוד מקצועי ומכונות משוכללות, לצד חומרי ניקיון מיוחדים, שמסייעים בביצוע ניקיון יסודי ומעמיק.

בבניינים משותפים מקובל מאוד להעסיק חברות פוליש באופן קבוע. חברות פוליש וניקיון עוזרות לטפח את הבניין: סביבת הכניסה, הלובי, החלונות המשותפים, החניון וחדר המדרגות. ביצוע ניקיון קבוע, וכן פוליש אחת לתקופה, מסייע לשמור על ניקיון הבניין ועל איכות החיים של המתגוררים בו.

לבנייני משרדים נחוצים שירותיהן של חברות פוליש וניקיון במידה רבה אפילו יותר. בבנייני משרדים מצטבר לכלוך רב באופן יומיומי, בשל המספר הרב של העובדים הנמצאים בהם. מובן מאליו שבמפעלים, שמייצרים לכלוך כחלק מתליך הייצור, הבעיה חריפה עוד יותר. לפיכך – כמעט כל מפעל או בניין משרדים משתמש בשירותיה של חברת פוליש וניקיון באופן קבוע.

חברת "פוליש 18" היא חברה מובילה בתחומי הפוליש וניקיון. ל"פוליש 18" ניסיון רב של שנים רבות בעבודות פוליש וניקיון – ומאחורינו מאות לקוחות מרוצים. אנו מספקים שירותי פוליש וניקיון למשרדים, שירותי פוליש וניקיון לבניינים משותפים, שירותי פוליש וניקיון לבתים פרטים, שירותי פוליש וניקיון למבני ציבור ועוד.

אז אם אתם מחפשים שירותים של חברת פוליש וניקיון, אל תהססו ליצור איתנו קשר, ונשמח לסייע לכם ולספק לכם פוליש וניקיון ברמה גבוהה ובמחירים נוחים.

לפרטים נוספים צרו קשר :