* התקשרו - שיחת חינם

052-6881837


חדשות ועדכונים !

הדברה חינם לכל מזמין שירותי ניקיון או פוליש .

מגוון מבצעים והנחות על שירותי הפוליש, לרגל כניסתנו תחת חסות של חברת אור הברק החברה המובילה בתחום הניקיון והפוליש. אנא צרו קשר לקבלת פרטים.

לשירותי ניקיון ופוליש צרו קשר

פוליש 18 בפייסבוק

פוליש לרצפה

פוליש לרצפה

מרצפות הבית כבר לא נראות חדשות כמו פעם? כנראה שהגיע הזמן לבצע פוליש לרצפה. מחפשים דרך לרענן את מראן של המרצפות בביתכם או במשרד? זקוקים לחברה איכותית ואמינה כדי לבצע פוליש לרצפה? אתם במקום הנכון!

פוליש לרצפהאחד הדברים שפוגמים יותר מכל במראהו של כל בית או משרד הוא לכלוך, כתמים ושריטות על הרצפות. אם נמאס לכם מהמצב הזה, כנראה שהגיעה העת לעשות פוליש לרצפה. בעזרת פוליש למרצפות תוכלו לשחזר את נעורי המרצפות, לשחזר את הברק שאפיין אותן בעבר ולשפר את מראה הבית או המשרד.

כאשר אנו קונים רצפות הן נראות נהדר, מלאות ברק, נקיות ומרשימות. אבל לאט לאט, עם השימוש היומיומי, מתחיל הבלאי ומצטברים כתמי המזון והנוזלים והשריטות. שטיפת רצפות רגילה מסייעת בניקוי שטחי בלבד. בחלוף השנים זה פשוט לא מספיק והמרצפות עוברות בלאי גדול. תהליך טבעי זה מתרחש בדירות פרטיות, במשרדים, במדרגות ובמבני ציבור – והוא בלתי נמנע. למרבה המזל, יש דרך נהדרת לתקן את המצב. בעזרת פוליש לרצפה תוכלו להציל את המרצפות שלכם – ולשפר את מראן בצורה מרשימה. פוליש לרצפה היא שיטה מעולה וזולה בהשוואה להחלפת מרצפות בדרך לשחזור יופיין של מרצפות.

מה זה בעצם פוליש לרצפה? פוליש לרצפה הוא שם שמוענק לשיטת ניקוי ייחודית שמביאה את המרצפות לידי ברק מחודש. השיטה מבוצעת בעזרתן של מכונות פוליש מיוחדות ובעלות עוצמה רבה – שמבצעות על הרצפות תהליך של שיוף, קרצוף והחלקה, שלא ניתן לבצע ביד אדם. פוליש לרצפה מוריד ממנה את הלכלוך ומסיר את השכבה העליונה שלה, שאיבדה את מראה. ישנן מספר שיטות פוליש לרצפה כמו פוליש וקס, פוליש אקרילי, פוליש קריסטל ועוד. כל אחת משיטות הפוליש לרצפה היא בעלת איכויות ומאפיינים משלה, שמותאמים לסוג המצרפות, למבנה שבו הן נמצאות ולצרכים שלכם.

לחברת "פוליש 18" יש ניסיון רב שנים בביצוע עבודות פוליש והברקת מרצפות . אנו מחזיקים ברשותנו מכונות פוליש מקצועיות וחומרי ניקיון איכותיים בלבד. אנו מעסיקים עובדים בעלי ניסיון בביצוע עבודות פוליש לרצפה – ומבטיחים שירות איכותי, מהיר ואמין. אל תהססו ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לכם. פוליש לרצפה זה "פוליש 18"

לפרטים נוספים צרו קשר :