* התקשרו - שיחת חינם

052-6881837


חדשות ועדכונים !

הדברה חינם לכל מזמין שירותי ניקיון או פוליש .

מגוון מבצעים והנחות על שירותי הפוליש, לרגל כניסתנו תחת חסות של חברת אור הברק החברה המובילה בתחום הניקיון והפוליש. אנא צרו קשר לקבלת פרטים.

לשירותי ניקיון ופוליש צרו קשר

פוליש 18 בפייסבוק

פוליש מקצועי

בבתי מגורים, דירות מגורים, משרדים ובתי עסק מומלץ לבצע מדי זמן מה פוליש מקצועי. פוליש מקצועי מחדש את מראה הרצפות, מעניק לחלל מראה נקי וחדיש ונשמר לאורך זמן. אם אתם מחפשים חברה מנוסה ואמינה לביצוע פוליש מקצועי, הגעתם למקום הנכון. פוליש חי תחזיר לכם את הברק.

פוליש מקצועיחברת "פוליש 18" היא חברת ניקיון ותיקה ומנוסה – שמספקת פוליש מקצועי כבר שנים רבות למאות לקוחות מרוצים. חברת "פוליש 18" מתמחה בביצוע עבודות פוליש מקצועי לבתים פרטיים, פוליש מקצועי לבנייני משרדים, פוליש מקצועי לחדרי מדרגות, פוליש מקצועי למפעלים, פוליש מקצועי לבתי עסק, פוליש מקצועי לדירות ועוד. אנו מבצעים את כל סוגי הפוליש: פוליש וקס, פוליש אקרילי, פוליש קריסטל, הברקה קריסטלית ועוד.

בביצוע פוליש מקצועי ישנם כמה כללים שכדאי להקפיד עליהם: בחירה של חברת פוליש מקצועית היא תנאי חובה לביצוע של פוליש מקצועי ואיכותי. פוליש אינו סתם ניקיון רגיל – אותו יכול לבצע כל אחד בעזרת מגב, סמרטוט וחומרי ניקיון שנקנו במכולת. ביצוע פוליש מקצועי דורש ידע רב, ניסיון ותג איכות. הסתמכות על שירותי פוליש של "חאפרים" ועובדים לא מנוסים, עלולה לפתות תחילה, בגלל המחיר הנמוך, אך היא עלולה לעלות בסופו של דבר ביוקר. פוליש לא מקצועי לא רק שלא יתרום למטרה שלשמה הוא מבוצע – חידוש מראה הרצפות שלכם – הוא גם עלול לגרום נזק בלתי הפיך.

פוליש מקצועי מתחיל קודם כל בבחירה נכונה של סוג הפוליש – בהתאם למבנה ולמשטח. חברת פוליש מקצועית תדע להתאים את סוג הפוליש למבנה לפי הצרכים שלו – ולבחור את סוג הפוליש המתאים ביותר למשטח בו הוא מבוצע.

לאחר מכן – נדרשת בחירה נכונה של חומרי הניקיון. פוליש מקצועי דורש שימוש בחומרי ניקיון מיוחדים ואיכותיים שמיוצרים על ידי יצרנים מוכרים – חומרי ניקיון כאלה יבטיחו את הצלחתו של הפוליש וישמרו על מראה הרצפות לאורך זמן. כמו כן – פוליש מקצועי דורש שימוש במכונות פוליש איכותיות שיבטיחו כי לא ייגרמו שריטות ונזקים למרצפות. וחשוב מכל – ביצוע פוליש מקצועי דורש עובדים מיומנים, בעלי ניסיון במתן שירותי פוליש, עובדים שמגלים אחריות ואכפתיות.

כאן ב"פוליש 18" אנו מתחייבים לספק שירותי פוליש מקצועי במחירים נוחים. אם אתם זקוקים לשירותי פוליש – אל תהססו ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לכם. פוליש מקצועי יחזיר את הברק למרצפות שלכם, יעניק להם מראה נקי ומבריק, וישדרג בצורה משמעותית את מראהו של כל מבנה. "פוליש 18" – פוליש מקצועי ואיכותי.

לפרטים נוספים צרו קשר :