* התקשרו - שיחת חינם

052-6881837


חדשות ועדכונים !

הדברה חינם לכל מזמין שירותי ניקיון או פוליש .

מגוון מבצעים והנחות על שירותי הפוליש, לרגל כניסתנו תחת חסות של חברת אור הברק החברה המובילה בתחום הניקיון והפוליש. אנא צרו קשר לקבלת פרטים.

לשירותי ניקיון ופוליש צרו קשר

פוליש 18 בפייסבוק

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל ישפר משמעותית את מראה הרצפות, ויחזיר להן את הברק שאבד להן עם השנים. אם אתם מחפשים חברה לביצוע פוליש קריסטל ורוצים לשחזר את מראה המרצפות שלכם בעזרת פוליש קריסטל, הגעתם למקום הנכון. "פוליש 18" תבצע עבורכם פוליש קריסטל איכותי ותחזיר את החיים למרצפות.

פוליש קריסטלפוליש קריסטל הוא אחת משיטות הפוליש המקובלות ביותר היום בשוק הניקיון. פוליש קריסטל הוא פוליש איכותי ונחשב ליסודי יותר מפוליש וקס – ובהתאם, גם עלותו גבוהה יותר. עם זאת – פוליש קריסטל שמבוצע בצורה נכונה ומדויקת שומר על מראה המרצפות לאורך זמן רב יותר מפוליש וקס, ובכך למעשה מוביל לחיסכון. פוליש קריסטל שמבוצע בצורה נכונה יכול לשמור על מראה המרצפות למשך שנים אחדות ולהחזיר לבית מראה חדש ורענן לאורך זמן. לפוליש קריסטל יש יתרונות נוספים – בעיקר במניעת החלקה על המרצפות, עניין חשוב במיוחד בבתים עם ילדים ועם דיירים מבוגרים.

פוליש קריסטל מתאים לרוב סוגי המרצפות – למעט גרניט פורצלן וחרסינה, שאינן מתאימות לניקוי באמצעות פוליש קריסטל ויש להתאים עבורן סוגי פוליש אחרים. כיצד מתבצע פוליש קריסטל? במהלך ביצועו של פוליש קריסטל מוחדר חומר מיוחד לאריחים – ובסיומו של תהליך הפוליש קריסטל המרצפות עטויות בשכבת הגנה מיוחדת, ששומרת עליהן מפני נזקים כגון כתמים, שריטות שנוצרות על ידי הזזת חפצים, מכות שעלולות להיווצר מנפילת חפצים על המרצפות ועוד. פוליש קריסטל מבריק את הרצפה בצורה נהדרת ובולטת לעין ומעניק לה מראה רטוב, רענן ונקי לאורך זמן.

לא כל אחד יכול לבצע פוליש קריסטל, ואם אתם מעוניינים בביצוע פוליש קריסטל, מומלץ להשתמש באנשי מקצוע המתמחים בתחום, ולא להיעזר בחובבים שעלולים לגרום לנזק למרצפות. ביצוע פוליש קריסטל דורש מיומנות רבה ומקצועיות. פוליש קריסטל נעשה בעזרת מכונות מיוחדות וחומרי ניקיון מקצועיים. העבודה בפוליש קריסטל מורכבת ודורשת התמקדות בכל אריח בנפרד ובצורה שווה, כדי שבספו של תהליך הפוליש קריסטל כל הרצפה תיראה ברמת הברקה אחידה. כדאי לציין מראש שלאחר טיפול הפוליש קריסטל יש להשאיר את הרצפה כמו שהיא. רק שלושה ימים אחרי פוליש קריסטל אפשר לשטוף אותה עם סנו מגן קריסטל או סנו משמר קריסטל.

כאן ב"פוליש 18" אנו מתמחים בביצוע עבודות פוליש קריסטל בצורה הטובה ביותר. ב"פוליש 18" אנו מתחייבים לשירותי פוליש קריסטל מקצועיים ואיכותיים, במחירים נוחים. אז אם אתם מחפשים חברת פוליש קריסטל לבית, פוליש קריסטל למשרד, פוליש קריסטל לבית עסק, פוליש קריסטל לבניין או פוליש קריסטל לחדר מדרגות – אל תהססו ליצור איתנו קשר.

לפרטים נוספים צרו קשר :