* התקשרו - שיחת חינם

052-6881837


חדשות ועדכונים !

הדברה חינם לכל מזמין שירותי ניקיון או פוליש .

מגוון מבצעים והנחות על שירותי הפוליש, לרגל כניסתנו תחת חסות של חברת אור הברק החברה המובילה בתחום הניקיון והפוליש. אנא צרו קשר לקבלת פרטים.

לשירותי ניקיון ופוליש צרו קשר

פוליש 18 בפייסבוק

פוליש

מחפשים חברת ניקיון לשירותי פוליש? רוצים לקבל הצעה לשירותי פוליש מקצועיים ואמינים? הגעתם למקום הנכון!

פוליש   פוליש מקצועי עם חברת פוליש 18

אחת הדרכים המהירות והיעילות ביותר לשדרג את מראהו של כל בית או משרד – בעלות נמוכה וללא צורך בהשקעת משאבים גדולים בשיפוץ – היא ביצוע פוליש. כיום נהוג להשתמש במושג פוליש לתיאור פעולות ניקיון שונות – שיש להן מכנה משותף – ניקוי של משטחים שונים. ניקוי המשטחים בפוליש משנה דרמטית את מראהו של המשטח ומרענן את המראה של כל המבנה בו הוא נמצא.

ישנן שיטות פוליש שונות ומגוונות: פוליש וקס, פוליש אקרילי, פוליש קריסטל, פוליש סינתטי וכו'. כל אחת משיטות הפוליש הללו מתאימה לסוגי משטחים אחרים. ישנם סוגי משטחים שקשה מאוד לנקות אותם בדרכים רגילות, ושימוש בפוליש הוא הדרך היחידה להשגת מראה נקי. כמו כן – רוב המשטחים זקוקים מדי פעם לניקוי יסודי, מהסוג ששימוש בסמרטוט וחומרי ניקיון רגילים אינו משיג, ויש לבצע בהם פוליש אחת לתקופה (בין שנה לשלוש שנים).

פוליש 18 פוליש שמבוצע האורח מקצועי אינו מזיק לרצפות – ופעולת הקרצוף וההברקה מחדשת את מראה הרצפה בצורה משמעותית. דרך נוספת לשדרג את מראן של הרצפות הוא לבצע ליטוש שיש. באמצעות ביצוע של ליטוש מרצפות – נחשפת שכבה חדשה של המרצפות – והשכבה העליונה, שצברה לכלוך רב במשך השנים, מוסרת. המראה המושג נראה ממש כמו חדש.

חברת פוליש מקצועית

ביצוע עבודות פוליש הוא מלאכה מורכבת. בבואכם לבחור חברת פוליש – חשוב להקפיד על חברה מקצועית, בעלת ניסיון בתחום הפוליש. בעת ביצוע פוליש נעשה שימוש בחומרים מסוכנים ובמכונות מורכבות. חשוב להקפיד על בחירת חברת פוליש מקצועית, ולא להתפתות לשירות חברות פוליש וניקיון המציעות לכם פוליש במחירים מוזלים – אך להשתמש בחומרים לא מאושרים ולגרום נזק למרצפות.

שימוש בחומרים איכותיים ובמכונות טובות הוא קריטי להצלחת הפוליש. שימוש במברשות לא מתאימות עלול לגרום שריטות ונזק רב למרצפות. גם למקצועיות ולניסיון של מפעיל המכונות חשיבות רבה – בביצוע איכותי ומוקפד של הפוליש. ביצוע פוליש רשלני עלול לגרום לרצפה נזק – ולא ימקסם את התועלת שבפוליש. פוליש לא איכותי עלול לגרום לחוסר אחידות במראה הרצפה והוא גם יחזיק פחות זמן מעמד – ובסופו של דבר המחיר שבהזמנת פוליש חוזר, יעלה על החיסכון.

גם בחירת חומרי הפוליש חשובה מאוד – ושימוש בחומרים איכותיים נותן תוצאות מעולות. חשוב מאוד לבחור בחומרי הפוליש הנכונים וכן להתאים אותם לסוג המרצפות. חשוב לציין שיש מספר סוגי רצפות להם ניקיון פוליש אינו מתאים, כמו חרסינה, גרניט ופורצלן.

חברת "פוליש 18" מציעה לכם שירותי פוליש מקצועיים ואמינים – במחירים שווים לכל נפש. החברה מעסיקים מומחים מקצועיים בתחום הפוליש, בעלי ניסיון רב. אנו משתמשים בחומרי פוליש איכותיים בלבד, ובמכונות מקצועיות לביצוע פוליש לכל סוגי המשטחים. אל תהססו ליצור איתנו קשר – ונשמח לסייע לכם בביצוע פוליש איכותי ויסודי.

לפרטים נוספים צרו קשר :