* התקשרו - שיחת חינם

052-6881837


חדשות ועדכונים !

הדברה חינם לכל מזמין שירותי ניקיון או פוליש .

מגוון מבצעים והנחות על שירותי הפוליש, לרגל כניסתנו תחת חסות של חברת אור הברק החברה המובילה בתחום הניקיון והפוליש. אנא צרו קשר לקבלת פרטים.

לשירותי ניקיון ופוליש צרו קשר

פוליש 18 בפייסבוק

שירותי פוליש על מנת להשיב את הברק האבוד

מרצפת מאבדות מהברק ומהניקיון שלהן עם הזמן, וכל בנה זקוק לשירותי פוליש שישיב לו את הברק האבוד ואת תחושת הניקיון שבבית חדש. אם אתם זקוקים לשירותי פוליש ומחפשים חברת שירותי פוליש מקצועית ואמינה, הגעתם למקום הנכון. "פוליש חי", אחת מספקיות שירותי הפוליש המנוסות בארץ, תחזיר לכם את הברק האבוד!

הזמן, כידוע, משפיע על כולנו, וגם מרצפות הבית סובלות מפגעי הזמן. מרצפות בנות כמה שנים יראו פחות מבריקות ממרצפות חדשות. כדי להשיב למצפות את הברק האבוד ואת המראה הנקי, יש להיעזר בשירותי פוליש. אולם שימוש בשירותי פוליש בבית, או בשירותי פוליש במשרד אינו עניין שכדאי להתייחס אליו בזלזול. שירותי פוליש הם עניין שיש להתייחס אליו בכובד ראש. אחרי הכל – לא כל יום עושים פוליש, וכדאי להקדיש זמן לתכנון מראש של עבודות הפוליש.

לשימוש בשירותי פוליש מספר יתרונות ברורים – שירותי פוליש מוצלחים משדרגים את המראה של כל מבנה, מעניקים למרצפות חיים חדשים, ויש להם ערך בריאותי וסביבתי רב. אבל כל זאת – רק כאשר מדובר בשירותי פוליש מקצועיים – שמבוצע בידי עובדי ניקיון מנוסים, בעלי ניסיון בביצוע שירותי פוליש, המשתמשים במכונות שירותי פוליש מקצועיות ובחומרי ניקיון איכותיים. שירותי פוליש לא מקצועיים, שנעשים בידי חובבנים, עלולים לגרום נזק לרצפות, נזק שיעלה אחר כך כסף רב בשל הנזקים.

כאן בחברת "פוליש חי" אנו מקפידים להעסיק אך ורק עובדים בעלי ניסיון בביצוע שירותי פוליש, להשתמש בחומרי ניקיון של יצרנים מוכרים, ובמכונות מקצועיות לביצוע שירותי פוליש איכותיים. חברתנו פעילה כבר שנים רבות בביצוע שירותי פוליש – וביצעה מאות עבודות שירותי פוליש מסוגים שונים ללקוחות רבים ומרוצים.

אנו מתמחים בביצוע שירותי פוליש מסוגים שונים: שירותי פוליש וקס – לחידוש הרצפות והענקת מראה מבריק וזוהר (פוליש וקס לא מיועד למרצפות גרניט פורצלן וקרמיקה), שירותי פוליש אקרילי (ששומר על מראה המרצפות למשך זמן וממושך יותר מאשר פוליש וקס, וכן מונע החלקה ושריטות), שירותי פוליש קריסטל (שמעניק לרצפות מראה רטוב ונחשב לפוליש עמיד במיוחד) ועוד

אם אתם מתלבטים באילו שירותי פוליש לבחור מבין האופציות השונות – נשמח לייעץ לכם. הפוליש הנכון צריך להתאים לסוג המרצפות, לשימוש שנעשה בהן, וכמובן לתקציב שעומד לשירותכם לצורך הזמנת שירותי פוליש. לצד שירותי פוליש, אנו מתמחים גם בעבודות ליטוש – כגון ליטוש שיש או אבן וליטוש יהלום, ליטוש בטון וליטוש מדרגות. אז אם אתם מעוניינים בשירותי פוליש מובחרים, צרו עמנו קשר. אנחנו ב"פוליש חי" נתאים לכם שירותי פוליש מתאימים ונבצע עבורכם שירותי פוליש ברמה הגבוהה ביותר.

לפרטים נוספים צרו קשר :