* התקשרו - שיחת חינם

052-6881837


חדשות ועדכונים !

הדברה חינם לכל מזמין שירותי ניקיון או פוליש .

מגוון מבצעים והנחות על שירותי הפוליש, לרגל כניסתנו תחת חסות של חברת אור הברק החברה המובילה בתחום הניקיון והפוליש. אנא צרו קשר לקבלת פרטים.

לשירותי ניקיון ופוליש צרו קשר

פוליש 18 בפייסבוק

לא רק פוליש: טיפים לשמירה על סלון מבריק

פוליש הוא אחת הדרכים הטובות והיעילות ביותר להשיג מראה נקי, מבריק ויפהפיה לרצפות ובעקבותיהן גם לכל הבית כולו – אבל יש פעולות נוספות, משלימות, שאפשר לעשות. אם אתם רוצים לגור בבית שיש בו סלון נקי ויפה, שכיף לארח בו חברים ובני משפחה, כדאי גם לדעת כיצד לשמור על ניקיון הריהוט.

ניגוב אבק מן הרהיטים

אבק נוטה להצטבר על הרהיטים באופן מתמיד, עד כדי כך שגם אם ניגבתם אבק ממש עכשיו מן השידה, מחר באותה שעה כנראה שיהיה שוב אבק באותו מקום. אי אפשר להעלים לגמרי את האבק, אבל כן אפשר למנוע ממנו להצטבר עד כדי כך שהוא יהפוך לשכבה עבה שנראית לעין ומהווה אלמנט מלכלך בסלון.

מומלץ לנגב אבק מן הרהיטים באופן תמידי באמצעות מטלית יבשה. זו משימה שאפשר לתת גם לילדים לבצע, ובמידת הצורך אפשר אפילו לחלק אותה למספר ימים: בכל יום מנגבים אבק מרהיט אחד בלבד, כדי שגם אם כבר תהיה עליו שכבת אבק דקיקה למחרת – היא עדיין לא תהווה אלמנט שיפריע לעין.

ניקוי ספות וכורסאות

אפשר לשמור על ניקיון מערכות הישיבה באמצעות תחזוקה מונעת רגילה ופשוטה, בתלות בסוג החומר ממנו היא עשויה: ניקוי ספות בד, למשל, מתבצע על ידי שאיבת אבק או על ידי מברשת ניקוי ואילו ניקוי ספות עור מתבצע באמצעות מטלית לחה. אל תמהרו להשתמש בחומר ניקוי חזק כמו אקונומיקה אם אפשר להימנע מכך.

לגבי טיפול בכתמים שבהם יש צורך בחומר ניקוי, חשוב לוודא כי חומר הניקוי מאושר על ידי היצרן ובטוח לשימוש עם סוג החומר הספציפי ממנו עשויה הספה. על מנת להיות בטוחים שזה אכן המצב, מומלץ להתיז או למרוח מעט מחומר הניקוי בפינה חבויה של הספה ולבחון את השפעתו על הבד או העור. אם אין שום השפעה, אזי ניתן להשתמש בחומר הניקוי. אבל אם כן – אסור להשתמש בו פן הנזק שייגרם לספה יהיה הרבה יותר חמור.

ודבר אחרון: הדרך הטובה ביותר לשמור על מראה סלון נקי היא פשוט לשמור עליו כזה. שמרו על הסדר ועל הניקיון, ומובטח שהסלון שלכם ייראה מדהים.

לפרטים נוספים צרו קשר :