* התקשרו - שיחת חינם

052-6881837


חדשות ועדכונים !

הדברה חינם לכל מזמין שירותי ניקיון או פוליש .

מגוון מבצעים והנחות על שירותי הפוליש, לרגל כניסתנו תחת חסות של חברת אור הברק החברה המובילה בתחום הניקיון והפוליש. אנא צרו קשר לקבלת פרטים.

לשירותי ניקיון ופוליש צרו קשר

פוליש 18 בפייסבוק

פוליש ווקס

פוליש ווקס עשוי להקנות גם לרצפות הישנות ביותר מראה חדיש, נקי ונוצץ. אם אתם רוצים לרענן את מראה הרצפות בבית או במשרד ומחפשים חברה מקצועית ואיכותית לביצוע פוליש ווקס, הגעתם למקום הנכון!

פוליש ווקסנמאס לכם מהלכלוכים והכתמים במרצפות? נמאס לכם מהשריטות ומהבלאי של הריצפה? מתחשק לכם לחיות בבית שנראה חדש, נקי ונוצץ? זה הזמן לעשות לרצפה פוליש ווקס – תהליך ניקוי שיחזיר למרצפות את נעוריהן, ישיב להן את הברק ויחדש את מראה החדר בו הן נמצאות.

במשך השנים המרצפות שלנו עוברות לא מעט. אנחנו דורכים עליהן, מזיזים רהיטים עליהן, מפילים עליהן מזון, נוזלים ועוד. נכון, אנחנו דואגים לשטוף אותן מדי פעם, אבל בסופו של דבר השחיקה בלתי נמנעת, והמרצפות מאבדות את הזוהר ואת הברק שלהן. זה נכון גם בבתים פרטיים, ועוד יותר מכך בבנייני משרדים, חדרי מדרגות ומבנים ציבוריים. באמצעות תהליך פוליש ווקס תוכלו לשנות את התמונה העגומה. פוליש ווקס הוא דרך נהדרת ולא יקרה מדי (בוודאי בהשוואה להחלפת ריצוף) לשחזר את מראן של הרצפות.

מה זה בעצם פוליש ווקס? פוליש לרצפה הוא תהליך ניקוי שגורם להברקתן של המרצפות. באמצעות מכונות פוליש המרצפות עוברות שיוף, קרצוף והחלקה בלחץ. הפוליש גורם להורדתם של כתמי הלכלוך מהמרצפות, וכן מסיר את השכבה חסרת הברק שלהן. הווקס הוא חומר שעווה שעבר התכה, ולאחר שמורחים אותו על הרצפות, הן מקבלות שכבת מגן שקופה ומבריקה. פוליש ווקס הוא תהליך שמשלב בין השניים – קרצוף והברקה, וכן הוספת שכבת מגן למרצפות, להגנה מפני נזקים עתידיים. אחרי ביצוע עבודת פוליש ווקס הרצפה שלכם תהיה עמידה הרבה יותר מפני כתמים, לכלוכים, שומנים ושריטות.

חברת "פוליש 18" היא חברת ניקיון ותיקה ומנוסה, שמספקת שירותי ניקיון לגופים רבים. בין השאר אנו מתמחים בביצוען של עבודות פוליש ווקס. עבודות פוליש ווקס דורשות ידע רב וניסיון. רק לחברה מקצועית יש את הציוד הדרוש – מכונות פוליש וחומרי ניקיון מתאימים – שדרוש לביצוע עבודות פוליש ווקס. כדי למנוע נזקים למרצפות, דרושים גם עובדים בעלי ניסיון בביצוע עבודות פוליש ווקס, כמו העובדים שאנו מעסיקים כאן ב"פוליש חי"

אז אם אתם זקוקים לעבודות פוליש ווקס, אל תהססו ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לכם. פוליש ווקס זה "פוליש 18"

לפרטים נוספים צרו קשר :